PROGRAM

ČASOVÝ RÁMEC KONFERENCE

08:00 - 09:00 Registrace

09:00 - 16:00 Konference + networking

ÚVOD A PŘEDSTAVENÍ PRŮZKUMU

Konferenci zahájíme představením výsledků průzkumu „FINANČNÍ ŘÍZENÍ A FINANCOVÁNÍ“, který probíhal téměř dva roky za účasti takřka 200 respondentů. Odhalil nejčastější chyby menších firem, které jim brání v rozvoji a větší prosperitě, ukázal slabá místa a odhalil slabou pozici ve vyjednávání o dalším financování.

BLOK FINANCOVÁNÍ

Čekají nás tři příběhy, sdílení zkušeností z praxe a skvělá možnost rozšířit své podnikatelské know-how. Ukážeme si vždy výchozí stav, podstatu a průběh intervence a zdůrazníme si poučení, které z toho plyne. Součástí tohoto bloku bude prezentace hlavního ekonoma České spořitelny, Davida Navrátila, na téma "Česká ekonomika v časech korony a megatrendů".

PANELOVÁ DISKUZE

V první panelové diskuzi se zaměříme na téma financování. Diskuse se zúčastní paní Helena Horská, Raiffeisenbank, David Navrátil, Česká spořitelna, Petr Koblic, Burza cenných papírů Praha, Vít Endler, finGood a Luděk Blahut, Hodinový finanční ředitel. Podíváme se pod pokličku pravidel a souvislostí, která ovlivňují možnosti financování podniku.

BLOK FINANČNÍ ŘÍZENÍ

Tento blok zahájíme Příběhem dvou firem, kde vystoupí Jaroslav Drahoš, majitel tiskárny Finidr a Martin Mondek, majitel společnosti Yes chips. Navážeme dalšími dvěma příběhy, kdy se podíváme pod pokličku spolupráce mezi firmou a interim managerem a dozvíme se informace, o kterých se jen tak nedočtete.

PANELOVÁ DISKUZE

V druhé panelové diskuzi půjde o finanční řízení a role expertů. Do diskuse se zapojí Petr Macek, Caflou, Vojtěch Jukl, 42 Consultants, Vít Buchta, Green plus, Jaroslav Drahoš, Finidr a Pavel Csank, Moravskoslezské Inovační centrum Ostrava. Podíváme se na zdánlivé dogma, že finanční řízení nelze řešit externě a probereme, jak fungují služby ověřených expertů.

DISKUZE A NETWORKING

Na závěr nás moderátor provede diskusí, do které budou zapojeny otázky a podněty z publika. Budeme definovat společné cíle a sdílet zkušenosti a zážitky k našemu tématu. Na závěr otevřeme prostor na networking, kde si budete moci vytvořit nové kontakty a propojení se zajímavými lidmi.

43 % respondentů uvádí:

„Špatné finanční řízení je příčinou,
že nedosáhneme na bankovní financování...“VSTUPENKY

Prodej vstupenek přes platební portál začne 20. července, cena je stanovena do tří časových pásem a postupně se bude zvyšovat:

550 Kč - cena vstupenky do 31. července

650 Kč - cena vstupenky do 31. srpna

750 Kč - cena vstupenky od 1. září

HROMADNÉ VSTUPENKY

Máte-li zájem o hromadnou vstupenku, zavolejte nám: +420 770 661 099

Nebo nám napište na kontakt@financnikonference.cz - domluvíme se...

Prodej přes e-mail, od 20.7. platební bránou.

Respondenti také uvedli:

„Chybějící bankovní financování způsobilo, že jsme museli omezit investice a rozvoj...”PARTNEŘI

Hlavní partneři konference

Mediální partneři

Organizátoři konference

Další výstup z průzkumu uvádí:

„Jen 4 % dotazovaných firem využívá externí finanční experty, přesto jich je nedostatek...“


Shodou okolností právě tyto firmy patří k těm „chytřejším“ a daří se jim lépe.


KONTAKTY

Konferenci pořádají:

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. - www.ms-ic.cz

HODINOVÝ FINANČNÍ ŘEDITEL s.r.o. - www.hofire.cz


Případné dotazy a objednávku hromadné vstupenky směrujte na kolegyni Irenu:

IRENA HLUCHNÍKOVÁ - organizátorka

+420 770 661 099

kontakt@financnikonference.cz