PARTNEŘI

Hlavní partneři konference

Mediální partneři konference

Organizátoři konference

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. (MSIC) zahájilo svou činnost v červenci 2017 transformací Vědeckotechnologického parku Ostrava, a.s, který město Ostrava založilo v roce 1997. S kapitálovým vstupem Moravskoslezského kraje jsou, kromě Statutárního města Ostravy, dalšími akcionáři VŠB-Technická univerzita Ostrava, Ostravská univerzita v Ostravě a Slezská univerzita v Opavě.

MSIC je pověřeno řízením regionální inovační strategie. Vedle řízení realizace strategických projektů, směřujících k podpoře podnikavosti, k zavádění nových technologií, lákání talentů do regionu, vytváření zajímavých pracovních příležitostí a aktivit souvisejících s celkovou změnou image regionu, patří k jeho hlavním činnostem individualizované služby pro majitele malých a středních firem (včetně start-upů) a spolupráce v oblasti transferu technologií a rozvoje služeb sdílených experimentálních laboratoří.

MSIC se stal centrem inovačního ekosystému. Buduje a posiluje vazby mezi komerční, akademickou, vědeckou i veřejnou sférou a iniciuje strategické projekty zaměřené na zlepšení prostředí pro podnikání a inovace v regionu.

HODINOVÝ FINANČNÍ ŘEDITEL s.r.o. je poradenskou firmou zaměřenou na zajištění optimálního modelu firemního financování. Jejich expertní služby využívají zejména menší a středně velké firmy, ale i firmy se stomilionovými tržbami. Know-how je postaveno na více než dvacetileté zkušenosti v oboru, více než tisícovce prověřených byznys plánů a vyřízených úvěrů v objemu více než dvě miliardy Kč. V případě auditu stávajícího modelu financování se v průměru na každý obchodní případ nachází úspory v řádech statisíců Kč ročně.

CAFLOU® je 100% digitální systém na řízení výkonu a ekonomiky firmy. CAFLOU logicky, online a na jednom místě propojuje zákazníky, projekty, výkazy, cash flow, faktury, nabídky nebo objednávky. Aplikace umožňuje malým, středním firmám ale i freelancerům získat 100% kontrolu nad firmou a týmem. Dosud CAFLOU vyzkoušelo přes 17.000 lidí. Denně ji používá několik tisíc profesionálů napříč obory - marketéři, stavbaři, architekti, IT firmy, montážní nebo výrobní firmy. Aplikaci každý den používají firmy jako Bandi, Magnas, Socialsharks, JOBka a stovky dalších. V rámci bezplatné vzdělávací iniciativy "CAFLOU akademie" propaguje potřebu firem řídit a plánovat cash flow.

42 Consultants s.r.o. jsou poradci a projektoví manažeři změn ve firmách. Za sebou mají 13 let zkušeností a přes 50 projektů z víc jak 18 oborů. Jejich cílem je poznat Vaše potřeby a najít řešení, která Vás posunou před konkurenci. Změny k lepšímu Vám pomohou připravit i realizovat od začátku až do úspěšného konce. Hlavními cíli spolupráce jsou vyšší ziskovost, spokojenější obchodní partneři, lépe investované peníze, vylepšení organizace práce a řízení a snížení administrativní zátěže. Zakládají si na profesionálním a osobním přístupu, kdy jednotlivé projekty šijí na míru dle Vašich finančních a časových možností. Mezi klienty 42 consulrant, s.r.o. patří Kofola, Skanska, Ferona, Dermacol, Marius Pedersen, a další.

Burza cenných papíru Praha, a.s. (BCPP), je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v České republice. Na burze cenných papírů mohou investoři, prostřednictvím licencovaných obchodníků, kdykoliv nakupovat a prodávat cenné papíry za účelem zisku. Firmám vstup na burzu přináší dodatečný kapitál, který mohou využít pro financování investic, výzkumů nebo například pro pronikání na další trhy. BCPP nabízí několik trhů vhodných pro různé typy společností - od elitního Prime Marketu pro velké firmy až po START Market určený pro menší a inovativní české firmy.

Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Vždy nám šlo o to, naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby poskytujeme jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Podnikatelům a malým a středním firmám nabízíme ucelené a široké spektrum řešení devizových, úrokových, komoditních a peněžních produktů. Díky silnému zázemí skupiny Erste dokážeme zajistit i navazující obsluhu v dalších zemích.

finGOOD je investiční P2B platforma, která investorům umožňuje investovat do prověřených, malých a středně velkých společností s aspoň 2letou historií. Firmám pak přináší moderní, flexibilní a rychlý zdroj bezúčelového financování, které jim často velké bankovní domy nedokážou poskytnout. Vizí finGOODu je co nejvíce zjednodušit a zrychlit veškeré procesy spojené s individuálním investováním do firem na straně jedné a se získáváním flexibilního firemního financování na straně druhé.

Jsme poradenská společnost Czech Cool Trade a pro více než 300 firem působících v České republice poskytujeme již 7 let služby aktivního monitoringu a realizace dotací, finančních nástrojů, efektivní obchodní a marketingovou podporu. V neposlední řadě vytváříme prostor pro budování byznys vztahů na exkluzivních networkingových akcích.

Více informací o nás naleznete na www.cct.cz.

#JsmeCCT a podporujeme rozvoj vaší firmy! 👍

Zpravodajský portál pro investory. Vše o burze, akciích, fondech, komoditách, FX, nemovitostech a podnikání. Videa, grafy, rozhovory, indexy. PENÍZE NIKDY NESPÍ. ANI TY VAŠE

Vydavatelství Magazín PATRIOT založil v roce 2015 dlouholetý redaktor a šéfredaktor MF DNES v Ostravě Jaroslav Baďura. K webu www.patriotmagazin.cz se na jaře 2016 přidal tištěný dvouměsíčník Magazín PATRIOT. Webový portál sleduje denně dění v Ostravě a v celém kraji, kromě klasického zpravodajství tvoří vlastní seriály a publicistiku. Tištěný magazín se zaměřuje na byznys, módu, architekturu, gastronomii, lifestyle. Web navštíví měsíčně až 1,2 milionu unikátních uživatelů, tištěný magazín má 3000 předplatitelů.

Další výstup z průzkumu uvádí:

„Jen 4 % dotazovaných firem využívá externí finanční experty, přesto jich je nedostatek...“


Shodou okolností právě tyto firmy patří k těm „chytřejším“ a daří se jim lépe.


KONTAKTY

Konferenci pořádají:

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. - www.ms-ic.cz

HODINOVÝ FINANČNÍ ŘEDITEL s.r.o. - www.hofire.cz


Případné dotazy a objednávku hromadné vstupenky směrujte na kolegyni Irenu:

IRENA HLUCHNÍKOVÁ - organizátorka

+420 770 661 099

kontakt@financnikonference.cz